מומחה לכירורגיה פלסטית

דוקטור אסף פרסיץ

דוקטור אסף פרסיץ מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבי"ח "אסף הרופא", ד"ר פרסיץ מנהל תחום הדרמואסתטיקה במרפאה האסתטית ב"אסף הרופא", בעל נסיון עשיר בתחום האסתטיקה והצערת עור הפנים ,טיפול בקמטים, פיסול הפנים ומיצוק העור בשיטות חדשניות ומתקדמות.
דוקטור פרסיץ מרצה, מלמד ומכשיר רופאים בתחום האסתטיקה ,פרסם מאמרים בינלאומיים בנושאים הכוללים טיפול ואבחון סיבוכים ,מהזרקות של חומרי מילוי.
דוקטור פרסיץ ערך מחקר באוניברסיטת ת"א ,בנושא קולטי החומצה האלירונית, ומשתתף באפן קבוע בכנסים בינלאומיים ומרצה בהם.
דוקטור פרסיץ מאמין גדול באימרה 
DONT LET AGE CHANGE YOU"
"CHANGE THE WAY TO AGE 
כל זאת בגישה הכי טבעית והרמונית למבנה הפנים של המטופלת ,תוך התחשבות מלאה בצרכיה ורצונותיה.  

מרפאת של ד''ר אסף פרסיץ
מומחה לכירורגיה פלסטית

טיפולי ANTIAIGING
 להצערת עור הפנים – פיסול פנים

תהליך הזדקנות הפנים הוא תהליך מתמשך, שמתחיל בעשור השלישי של החיים .התהליך מתרחש עקב ירידה באחוז המים והידללות בחלבונים כגון קולגן ואלסטין. רקמות הפנים חוות צניחה ודילול ברמות השומן בשכבות העור ,דבר הגורם למראה עייף וחסר חיוניות, במהלך השנים האחרונות פותחו טכנולוגיות שאינן ניתוחיות להחזרת המראה הצעיר הרענן והטבעי של הפנים. חשוב לציין, כי הימנעות מקרינת השמש והזרקות של חומרים מזינים כדוגמת סקין בוסטר חשובים לשמירה על עור הפנים ומעכבים את תהליכי ההזדקנות המוקדמת.

פיסול פנים

פיסול פנים

דוקטור פרסיץ בעל נסיון רב שנים בתחום הזרקות  וחומרי המילוי ,ד"ר פרסיץ מדריך רופאים על חשיבות תפיסת הפנים כמכלול, תוך שמירה על  מראה הרמוני טבעי וצעיר, מומחיותו ניכרת בעיקר בתחום פיסול הפנים בשיטות ייחודיות.
הטיפולים נעשים במרפאה תוך  הקפדה על נקיון וסטריליזציה וכמובן שמירה על התו הסגול.
במהלך הטיפול, נשיב  נפחים, נמלא  קמטוטים, נחטב ונצעיר את  השליש המרכזי והתחתון של הפנים.
ד"ר פרסיץ מומחה בפיסול הפנים באזורים הבאים:

  • פיסול שפתיים - החזרת הנפח לשפתיים באופן טבעי והדגשת קו קונטור השפה ,שיטה נוספת הינה "שיטת הפפיון" אשר מבוצעת הזרקה שטחית יותר להשגת מראה חושני.
  • עיצוב והדגשת עצם הלחי - הזרקת של חומצה היאלורונית יעודית ,שגורם למראה מורם מתוח וחטוב.
  • מילוי שקעים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים –מילוי עפעפיים תחתונות בעזרת חומצה היאלורונית שתורם למראה רענן וצעיר.
  • עיצוב והדגשה של קו הלסת - מילוי חומצה היאלורונית יעודית או קלציום - "רדיאס" על מנת לבנות את קו עצם הלסת ,שנסוגה עם השנים .הטיפול מתאים במיוחד ,למי שעדיין אינה מתאימה לניתוח הרמת פנים ורוצה מראה טבעי צעיר ומחוטב .

צור קשר
מילוי וטשטוש קמטים

מילוי וטשטוש קמטים - טיפול
בבוטוליניום טוקסין (בוטוקס)

בוטוליניום, מיועד לשליש העליון של הפנים, הזרקתו גורמת להחלשת שרירי ההבעה, האחראיים על היווצרות קמטים בלתי רצויים בעיקר באזור המצח ,בין הגבות (קמטי הכעס), ובצידי העיניים (קמטי הצחוק). בשימוש בבוטולינים נקבל מצח מתוח ללא קמטים ומראה צעיר ורענן.

צור קשר
מומחה לכירורגיה פלסטית
מומחה לכירורגיה פלסטית

ניתוחי פנים

מתיחת פנים (הרמת פנים)

מתיחת פנים (הרמת פנים)

בתהליך ההזדקנות אצל נשים וגברים ,אפשר לזהות באופן ניכר ,בטשטוש ובמחיקה של קו הלסת, קמטי הבעה עמוקים וצניחת עור ורקמות הפנים.
במקרים בהם חומרי המילוי אינם מספקים ,ניתוח מתיחת פנים הינו פתרון מצוין. מטרת הניתוח ,החזרת המראה הצעיר, הטבעי והרענן.
בניתוח נתמקד בעיקר ,בהידוק קו הלסת, החזרת נפחים לעצמות הלחיים, ומתיחת הצוואר. משך הניתוח בין 3-4 שעות. החלמה בין 3-6 שבועות. 

צור קשר
ניתוח הרמת גבות

ניתוח הרמת גבות 

הגבות הינן חלק אסתטי בפנים ולעיתים מראה צנוח של הגבות יכול לגרום למראה עייף ואף לכסות ולהסתיר את שדה הראיה.
בניתוח קצר שנעשה בהרדמה מקומית, ניתן לשפר את המראה, להרים את הגבות ולפתח את העיניים ולהשיג את המראה צעיר ורענן.

צור קשר
ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים

מטופלים רבים, פונים אליי ליעוץ ומתלוננים על מראה של כבדות ועייפות באזור העיניים. מאחר והעיניים הם האיבר הראשון בו אנו מבחינים כאשר אנו מתבוננים במראה בתמונות או במכשירים סוללרים. נרצה לשפר את המראה העייף וגם את איכות הראייה, בניתוח שהוא יחסית פשוט עם החלמה מהירה, ניתן לקבל מראה צעיר יותר חיוני ורענן.
ניתן לשלב גם מתיחת עפעף תחתון ,במקרים בהם ישנה הידללות עור ושקיות שומן ושקעים מתחת לעיניים.

צור קשר
ניתוחי אף

ניתוחי אף

ניתוחי אף ,נחלקים לשני סוגים עיקריים ,ניתוח אף אסתטי, בו מעוניינים להשיג תוצאה אסתטית, לשיפור מראה הפנים וניתוח אף רפואי אשר מטפל בבעיות נשימה והוא כולל טיפול בחסימות דרכי הנשימה ומטרתו לשפר את איכות חיי המטופל.
הניתוח יכול להתבצע בצורה משולבת, אסתטי ורפואי. הניתוח מתאים למטופלים מעל גיל 16 ומטרתו העיקרית ליצר הרמוניה טובה יותר בפנים.

צור קשר
הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים

אוזניים בולטות הן תופעה נפוצה אשר גורמת לירידה בתחושת הביטחון העצמי, אצל ילדים בני נוער ואף מבוגרים.
את הניתוח ניתן לבצע החל מגיל 6.
מטרת הניתוח, הצמדת האוזניים ושחזור המראה הסחוסי האידיאלי.

צור קשר
מומחה לכירורגיה פלסטית
מומחה לכירורגיה פלסטית

ניתוחי שדיים

אילו בדיקות יש לבצע לפני ניתוחי שדיים ?

לנשים שלא עברו ניתוח שתלים בעבר,
עד גיל 35 נדרש אולטרסאונד שדיים,
מעל גיל 35 ממוגרפיה לנשים עם
שתלים יש לבצע אולטרסאונד
 שדיים או בדיקת MRI.

ניתוח להגדלת שדיים

ניתוח להגדלת שדיים

 ב30 שנה האחרונות, ניתוח הגדלת שדיים הוא הנפוץ ביותר בעולם .מטרת הניתוח להשיג מראה טבעי השואף להתמזג עם המראה הנשי תוך שמירה על הפרופורציה האידיאלית.
שתלי הסיליקון נבחרים בקפידה ע"י המנתח ובתאום עם רצונה של המטופלת להשגת המראה הרצוי. ההחלמה מהניתוח מהירה ,ומבטיחה תוצאות ארוכות טווח. ניתן לשלב, הגדלת שדיים עי הזרקת שומן עצמי ,השומן יילקח מאזורים בהם ישנם עודפים להענקת מראה טבעי יותר וסימטרי. 

צור קשר
הקטנה שדיים

 הקטנה שדיים

 שדיים גדולים יכולים להוות בעיה רפואית ולפגע באיכות חייה של המטופלת וגם פגיעה בביטחונה העצמי. כאבי גב, פריחה אדמומיות בכפלים מתחת לשד, הינם הסיבות העיקריות לביצוע הניתוח. בתהליך זה מקבלת המטופלת תוצאה של הקטנת שדיים וחזה מורם.
הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, אורכו כשעתיים ,החלמה מהניתוח הינה מהירה ואינה קשה. 

צור קשר
הרמת שדיים

הרמת שדיים

לאחר לידות או ירידה במשקל ,נשים רבות חוות ,צניחת שדיים .בניתוח קצר והחלמה מהירה יחסית, נסיר את עודפי העור מהשד ונחזיר את הנפחים למקומם הטבעי בקטבים העליונים של השדיים. כאשר נפח השד אינו מספק. ניתן להוסיף נפחים בעזרת שתלי סיליקון או בשילוב הזרקות שומן טבעי. ניתוח זה מתאים בעיקר לאחר סיום פרק הילודה ולנשים עם משקל גוף יציב

צור קשר
החלפת שתלים

החלפת שתלים

שתלי הסיליקון דורשים החלפה תקופתית של בין 12-15 שנים. השתלים יכולים לגרום לשינויים בצורת השד, או אסימטריה במקרים אלו מומלץ להחליף את השתלים ולהחזיר לשדיים את המראה הטבעי והרצוי.

צור קשר
גניקומסטיה - הקטנת שדיים בגברים

גניקומסטיה - הקטנת שדיים בגברים

שדיים בגברים יכולים להופיע מסיבות שונות ולרוב אף מסיבות שאינן ידועות. בניתוח זה אנו מסירים עודפי עור ,הצטברות שומן ובלוטת שד ,ניתוח זה ניתן לבצע ללא צלקות ובעזרת שאיבת שומן בלבד בשימוש סיב לייזר, לצורך כיווץ העור העודף.

צור קשר
מומחה לכירורגיה פלסטית
מומחה לכירורגיה פלסטית

ניתוחי גוף

מתיחת בטן

מתיחת בטן

 לאחר סיום פרק הילודה או ירידה משמעותית במשקל ,יכול להתקבל מראה לא אסתטי. שומן בבטן תחתונה אשר נקרא גם "סינר בטני" בצרוף חולשת דופן הבטן ,גורם למראה לא אסתטי ופוגע בביטחונה העצמי ודמוי הגוף של המטופלת.
במהלך הניתוח נהדק את שרירי הבטן הרופסים ונסיר את עודפי העור ,תוך שמירה על צלקת נסתרת מתחת לקו הביקיני .ניתן לשלב גם שאיבת שומן מהמותנים, או מצדי העכוז וזאת על מנת לקבל מראה חטוב.
תהליך ההחלמה אורך כ 4-6 שבועות ,ולאחריו תוכלי לשוב למראה חטוב ולהרגיש בטוחה בעצמך ובגופך. 

צור קשר
מאמי מייק אובר

מאמי מייק אובר

 לאחר סיום פרק הילודה ,גופך משתנה ללא היכר.
עיקר השינוי מתרחש באזור הבטן והחזה ,מטרת הניתוח היא חזרה למראה הצעיר והחטוב. הניתוח מתאים לרוב לנשים במשקל גוף בינוני עד נמוך אשר עיקר הבעיה הינה צניחה של הרקמות ועור רופס .במהלך הניתוח נבצע (הרמת שדיים עם או בלי שתלים), נבצע מתיחת בטן ,נוכל גם לשלב שאיבת שומן מאזור הירכיים ,המותניים ,והעכוז להשלמת המראה החטוב.
את הניתוח ניתן לעבור בין 12-18 חודשים לאחר לידה. 

צור קשר